Як обирати демісезонну термобілизну для військових.
Якщо в міжсезоння вам доводиться багато часу (або ж навіть увесь час) перебувати на вулиці, військова термобілизна стане кращим вашим помічником. Давайте одразу прояснимо: вона не зігріває, а просто зберігає тепло й не дає вам замерзнути.
Демісезонна термобілизна для військових дає змогу захистити від перепадів температури й мерзенної вологості, що неодмінно з’являється восени й навесні. А ми в ukrarmor пропонуємо вам військовий одяг від кращих виробників (зокрема, і від нас самих).
Що таке термобілизна для військових?
Термобілизна військова — це спеціальний одяг, який є першим (натільним) шаром і виготовляється з матеріалів, що зберігають тепло й відводять вологу. Завдяки цьому одяг захищає від переохолодження восени.
Водночас тактична термобілизна не створює парниковий ефект. Тканина не дає змогу розсіюватися теплу, але пропускає повітря й вологу, забезпечує таким чином вентиляцію, що особливо важливо під час активних рухів.
Фактично термобілизна потрібна тим, хто в прохолодну погоду перебуває на вулиці тривалий час. Наприклад, її часто використовують спортсмени, любителі трекінгу, полювання, риболовлі тощо. А от у військових вона стає частиною екіпіровки, забезпечуючи тепло й сухість тіла під час роботи в складних умовах.
Основні функції військової термобілизни
Якісна термобілизна для військових забезпечує одразу кілька функцій:
- збереження тепла — матеріали утворюють ізоляційний шар, що не розсіює тепло навіть при низькій температурі повітря;
- відведення вологи — постійне пропускання вологи й повітря допомагає уникати переохолодження, а матеріали швидко висихають;
- захист від навколишніх чинників — також деякі види термобілизни захищають від вітру й вологи.
Отже, термобілизна чоловіча для військових робить усе, аби не додавати військовим нового дискомфорту.
Типи термобілизни військової
Перший критерій, який варто оцінювати при виборі термобілизни, — матеріали. Саме від них залежить, наскільки вам буде тепло.
Синтетична термобілизна
Синтетика фактично ніколи не зігріває. Натомість вона гарно відводить вологу, тому такий варіант підходить для тих військових, яким доводиться багато рухатися. Часто виробники термобілизни просочують синтетичну тканину антибактеріальним складом для покращення гігієни.
Переваги синтетичної тканини:
- відводить вологу;
- підходить для температури від -7°C;
- еластична й гарно зберігає форму.
Для демісезонної термобілизни це гарні показники. Але все ж згадаємо про мінуси: в морози тканина не зігріє, а якщо покриття не гіпоалергенне, то може спричинити алергію у людей з чутливою шкірою. Також синтетика потребує частого прання.
Термобілизна з вовни
Якщо задача — зігріти людину, то варто вибирати вовняну термобілизну. Її шиють з шерсті альпак або мериноса. Тут варто одразу зазначити: якщо вовна дешева, то вона буде «кусатися», а в якісному одязі такого не буде.
Переваги вовни для термобілизни:
- гарно зберігає тепло й зігріває;
- підходить для тривалого перебування на холоді, зокрема й морозі;
- швидко висихає та є гіпоалергенною;
- відводить вологу від тіла.
Зазвичай вовна коштує дорожче. Прання вона потребує рідше, однак, при неправильно вибраному режимі, може втратити форму й частину своїх переваг.
Комбінована
Виробники можуть комбінувати натуральні й синтетичні матеріали. Це бюджетна альтернатива вовни з доволі гарними характеристиками. Плюси комбінованої тканини:
- має кілька шарів, зсередини — синтетичний, ззовні — натуральний;
- одночасно відводить вологу та зігріває;
- підходить для середньої активності.
Однак, при дуже низьких температурах ця термобілизна вже втрачає ефективність. Однак вона гарно справляється з викликами осені.
Догляд за тактичною термобілизною
Термоодяг чоловічий і жіночий краще купувати одразу у двох комплектах. Поки один комплект переться й сохне, ви одягнете другий і не будете відчувати дискомфорт від погодних умов. Бажано, аби термобілизни комплект мав різну щільність. Тоді їх можна комбінувати, якщо буде дуже холодно.
Одного комплекту при щоденному застосуванні зазвичай вистачає на 3-4 місяці. Чим більше циклів прання переживає тканина, тим гірше вона гріє та вже менш приємно лягає до тіла.
Кілька правил, які допоможуть доглядати за термобілизною тактичною й не зіпсувати її:
- періть при температурі до 30°C (за можливості);
- мийні засоби вибирайте м’які, без агресивних компонентів;
- не сушіть її біля вогню, радіаторів та інших прямих джерел тепла;
- хімчистка й відбілювачі заборонені.
Зберігати термобілизну чоловічу й жіночу варто в сухому місці. Принаймні намагайтеся тримати її якомога далі від вологи та джерел тепла.
Як вибрати термобілизну на осінь?
Буває різна класифікація спорядження, але термобілизна 1 рівня є натільним та основним. Це одяг, який якраз і призначений для відведення вологи й збереження тепла. Він же відповідає за те, щоб на шкірі не залишалося алергії та натирань, якщо довго носити термобілизну та й восени достатньо тільки його.
Існує додатковий 2 рівень. Його задача вже полягає у тому, щоб забезпечувати покращену теплоізоляцію взимку. Особливість цього шару в тому, що він зберігає тепло не лише під час активних дій, а ще й при статичних задачах.
Отже, як вибрати якісну термобілизну на осінь і не помилитися? Ми виділили кілька основних критеріїв для цього.
Матеріал
Вдалий вибір для осінньої термобілизни — сучасні синтетичні волокна. Аргументи на їхню користь:
- не деформуються й довго тримають форму;
- забезпечують достатню теплоізоляцію;
- відводять вологу при активних рухах.
Також є варіанти на осінь із вовною та бавовною. На практиці ідеальною комбінацією для військових стали преміальні поліестер і еластан. Вони мають антимікробні властивості та гарно виконують усі до цього згадані задачі.
Розмір
Якісна термобілизна чоловіча й жіноча має гарненько прилягати до тіла. Тому перед покупкою треба виміряти свої параметри, а потім звіритися з розмірною сіткою від виробника. Ми залишаємо таку таблицю з розмірами до кожного товару.
Не нехтуйте точними вимірами — важливий кожен міліметр. Інакше термобілизна не буде виконувати свої функції.
Сезонність
Термоодяг для чоловіків слід вибирати відповідно до сезону й кліматичних умов. Для осені й весни можна зупинитися на відносно легких і тонких варіантах одягу. А якщо стає прохолодніше, додатково можна просто скористатися принципом багатьох спецпризначенців і спортсменів — комбінувати кілька шарів термобілизни.
Чому термобілизна від ukrarmor найкраща?
Якщо ви запитаєте в нас, яка вона найкраща термобілизна для військових, ми однозначно скажемо, що це термобілизна ukrarmor і об’єктивно будемо мати рацію. Переваги нашого власного виробництва:
- вона відповідає стандарту американської системи третього покоління Cold Weather Thermal System, так би мовити, базова й базована одночасно;
- використовуємо виключно гіпоалергенні матеріали, аби ви не переймалися через алергію в найбільш невідповідних умовах для того;
- всі синтетичні матеріали ми обробляємо безпечним, ба більше — корисним антибактеріальним засобом, аби уникати неприємних запахів;
- використовуємо суміш якісних поліестеру та еластану, щоб охолоджувати вас в спеку та зігрівати в холодну погоду.
А щоб вам було зручніше, ми використовуємо безшовні технології, а верх шиємо з рукавами реглан для зручності. Нічого не буде вас відвертати під час бойових завдань. Та й взагалі наша термобілизна підходить не лише для військових. Її сміливо можуть вдягати спортсмени, любителі активного відпочинку й просто ті, хто мерзне автоматично з початком осені.
Ми виготовляємо й універсальні комплекти термобілизни. Наприклад, TOUNDRA II забезпечує повільну теплоізоляцію, може бути одночасно першим і другим рівнем, а також підходить для весни, осені та навіть теплої зими.
Отже, ми вже все знаємо про термобілизну й застосовуємо ці знання на практиці. Якщо у вас з’являться питання, можете сміливо ставити їх нам. А ми допоможемо підібрати якісну термобілизну на міжсезоння та зиму, аби вам було комфортно за будь-яких обставин. Бережіть себе й утеплюйтеся разом із ukrarmor.