Плитоноски Бронежилети Бронеплити Шоломи військові
Напашники Тактичні пояси та РПС
Рюкзаки та сумки Активні навушники Взуття

Випробування плит

Як сертифікують бронеплити

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про сертифікацію бронеплит. З початком повномасштабного вторгнення в країні зросла кількість волонтерських центрів, які купують екіпірування для наших солдатів. Це дуже круто, але з цим постає інша проблема – недобросовісні продавці, яким важливі гроші, а не життя. Як же не потрапити на такий прийом? Часто такі “хороші” продавці, щоб замилити очі, надають протоколи випробувань, яких насправді замало. Цей документ підтверджує якісні показники тесту зразка, що виключно пройшов. Як правило, після такої перевірки бронежилет має недозволений стан, а використовувати його не рекомендується.

Що ви дійсно повинні отримати до рук?

  1. Сертифікат на партію бронеплит, де має бути зазначений номер партії та порядкові номери виробів. Тут додані зразки, тести, що пройшли, а ще отримали стабільні показники.
  2. Також до нього додається протокол із порядковими номерами, які раніше брали участь у відстрілі із зазначенням балістичної стійкості. Саме після нього спорядження одержує сертифікат ДСТУ.
  3. Довільні моделі з кожної партії проходять випробування всередині спеціалізованої лабораторії згідно із зазначеним класом. По кожній бронепластині проводиться 6 пострілів з балістичних стволів по 3 кожного певного калібру з відповідного класу патронів і зазвичай виміром швидкості кожного пострілу.

Після успішного проходження всіх тестувань вироби отримують сертифікат та запускаються у тираж.
Також вам повинні надати паспорт бронежилету/бронеплити.Там буде вказано основні показники спорядження.

Що саме має бути у паспорті?

  • Порядковий номер
  • Серія
  • Партія
  • Гарантійні зобов'язання виробника

Вони описують ступінь захисту, площу, вагу, догляд та відповідальність з боку компанії-виробника. Тільки в тому випадку, якщо вам надали всі ці папери, будьте впевнені в цьому спорядженні.

Ваша броня – це система безпеки тіла.

Агов, приєднуйтесь