Медицина
Оптика військова Дрони Туристичне спорядження % Акційні товари
0
ua
ru
Медицина Оптика військова Дрони Туристичне спорядження Акційні товари

Випробування плит

Як ми перевіряємо бронеплити

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про випробовування бронеплит в Ukramor. З початком повномасштабного вторгнення в країні зросла кількість волонтерських центрів, які купують екіпірування для наших солдатів. Це дуже круто, але з цим постає інша проблема – недобросовісні продавці, яким важливі гроші, а не життя. Як же не потрапити на такий прийом? Часто такі “хороші” продавці, щоб замилити очі, надають копії протоколів випробовувань, які є у відкритому доступі на більшості сайтів мілітарі магазинів, включаючи й наш. Цей документ підтверджує якісні показники тесту зразка, що пройшов випробування шляхом відстрілу відповідними калібрами куль із заздалегідь визначеної відстані.

Що Ви отримуєте до рук, замовивши нашу захисну продукцію? 

  1. Копія протоколу випробовувань із наших сертифікованих лабораторій в Україні. Тут додані зразки, тести, що пройшли, а ще отримали стабільні показники  із зазначенням балістичної стійкості.
  2. Довільні моделі з кожної партії проходять випробування всередині спеціалізованої лабораторії згідно із зазначеним класом. По кожній бронепластині проводиться 6 пострілів з балістичних стволів по 3 кожного певного калібру з відповідного класу патронів і зазвичай виміром швидкості кожного пострілу.

Після успішного проходження всіх тестувань вироби отримують протокол відстрілу та запускаються у тираж.

Ваша броня – це система безпеки тіла.

Агов, приєднуйтесь