Плитоноски Бронежилети Бронеплити Шоломи військові
Напашники Тактичні пояси та РПС
Рюкзаки та сумки Активні навушники Взуття

Зустрічай новинку

15 травня 2023
Зустрічай новинку

Ого, ми також оновили плитоноску в Чорному кольорі

Матеріал виготовлення: Cordura 1000D з водовідштовхувальним просоченням. Дуже міцний матеріал, який добре тримає форму і стійкий до прання. Всі ділянки під навантаженням додатково продубльовані щільним матеріалом для підвищення зносостійкості. Комплектується 3-ма кишенями під магазини жорсткої конструкції (без фіксуючої липучки та резинки). Магазин швидко і безшумно дістається однією рукою. Широкий діапазон регулювань за висотою та об'ємом. М'які знімні наплічники дозволяють знизити навантаження на плечі. Камерданд регулюється на резинці.

Додали:

  1. зручні та міцні смикачі (це ті що на системі швидкого скидання), тепер їх просто відкрити навіть у перчатках
  2. попереду та позаду тепер все регулюється на крутих та міцних американських липучках
  3. а в середині 3Д сітка тепер роздільна та має круту вентиляцію

Звичайно, що багато рішень ми запозичили у американських та японських плитоносок, і ми цього навіть не соромимось, адже вони кращі у світі

Але, це не єдине джерело, звідки ми черпали натхнення для покращення. Наша плитоноска справді категорично відрізняється від Американьских, Японських, Французьких, і це все завдяки вам. Кожного дня ми отримуємо відгуки від військових: що в ній крутого, а що варто було б доробити, кожного дня вона проходить випробування війною - справжньою, не навчальною.

  • зйомні м'які плечі
  • тканина - звичайно, що CORDURA 1000
  • ну і все в колір плитоноски, що передня велкро панель , що MOLLE

Тому, це уже остання версія нашої основної плитоноски, ми нарешті впевнені, що вона нічим не гірша за 5.11 чи Yakeda (як мінімум тому, що ми саме у них запозичували багато рішень)).

Вона краща! Вона надійніша! Вона перевірена війною!
Не вірите нам? Запитайте у тисяч, а може й десятки тисяч військових!

Агов, приєднуйтесь