Медицина
Оптика військова Дрони Туристичне спорядження % Акційні товари
0
ua
ru
Медицина Оптика військова Дрони Туристичне спорядження Акційні товари

Як встановити активні навушники на шолом

13 червня 2024
Як встановити активні навушники на шолом

Активні навушники на шолом — це важлива частина екіпірування військовослужбовців. Вони забезпечують захист від гучних звуків та вибухів, а також дозволяють ефективно комунікувати з побратимами під час виконання бойових завдань. За допомогою них боєць може добре чути, що відбувається поруч, без ризику для органів слуху. При цьому ефективність використання спорядження залежить від правильності його встановлення.

Підготовка до монтажу навушників

Перш ніж встановити навушники тактичні на шолом, необхідно зібрати потрібні інструменти, а також правильно підібрати захисний елемент. Це гарантуватиме надійність кріплення та комфорт під час подальшого використання.

Необхідні інструменти

Щоб зафіксувати навушники, вам знадобляться:

 • плоска або хрестоподібна викрутка (залежно від типу кріплень);
 • кріплення на шолом та адаптери, які йдуть в комплекті або можуть бути придбані окремо;
 • батарейки потрібного типу — ця інформація вказана в описі кожної моделі;
 • кабелі для з'єднання для підключення мікрофона та іншої електроніки.

Зазвичай процес встановлення не займає багато часу. В разі виникнення труднощів або питань ви завжди можете звернутися по консультацію до фахівців компанії ukrarmor, щоб отримати додаткові інструкції.

 

Критерії вибору активних навушників

Перш ніж розбиратися з тим, як встановити активні навушники на шолом, важливо вибрати якісне спорядження, що відповідає вашим потребам. Для цього звертайте увагу на такі фактори:

 • відповідність американським (NRR) або європейським (SNR) стандартам
 • шумозаглушення та шумоподавлення;
 • кількість вбудованих мікрофонів — їх має бути мінімум два
 • для оптимального та природного звучання (в ідеалі повинен бути стерео режим) ;
 • діапазон гучності, а також зручність її регулювання;
 • запас автономної роботи та швидкість у режимі повного навантаження;
 • наявність додаткових функцій — для оптимального та природного звучання (в ідеалі повинен бути стерео режим) та ін.

Важливу роль також відіграє сумісність моделі із шоломом та комфорт використання. Раніше ми детально розповідали про те, як вибрати навушники для військових.

 

Встановлення та налаштування навушників

Підібрати навушники тактичні на шолом ви можете самостійно або за допомогою фахівців компанії ukrarmor. Після отримання замовлення варто зайнятися встановленням. Цей процес проходить у декілька етапів:

 • Перевірка функціональності — для цього потрібно під'єднати навушники до джерела живлення (вставити батарейки, якщо "вуха" не з акумулятором ). Так ви зможете переконатися, що пристрій вмикається та працює належним чином.
 • Налаштування кріплень або адаптерів — установіть елементи відповідно до інструкцій виробника (за допомогою спеціальної накладки з велкро-панеллю або затискачів).
 • Фіксація навушників до шолома — прикріпіть обладнання, використовуючи раніше підготовлені кріплення. Обов'язково переконайтеся, що вони надійно тримаються та не рухаються під час ходьби та бігу.
 • Регулювання під індивідуальні потреби — приміряйте спорядження, щоб пересвідчитися, що воно комфортно сидить на голові й не тисне. За потреби відрегулюйте положення так, щоб навушники не заважали використанню інших елементів екіпірування.
 • Повторна перевірка — після встановлення ще раз перевірте функціональність, зручність та надійність. Попросіть побратимів віддати команду поруч із вами або говорити тихіше, щоб почути, як навушники посилюють слабкий звук.

В інтернет-магазині ukrarmor ви можете придбати шоломи для військових у комплекті з навушниками. Багато воїнів вважають такий варіант найбільш зручним, адже він дозволяє бути впевненим у сумісності спорядження.

 

Практичні поради з догляду та обслуговування від ukrarmor

Після того як ви встановили активні навушники військові на шолом, варто врахувати ще кілька моментів. Важливо не лише надійно зафіксувати виріб на голові, але й правильно доглядати за ним, щоб продовжити термін служби.

Регулярно очищайте навушники від забруднень. Якщо всередину пристрою постійно потрапляє пісок або пил, це може стати причиною погіршення якості звуку.

Більшість моделей має захист від вологи та поту. Проте не варто зловживати цією перевагою — за можливості зберігайте активні навушники в сухому місці.

Не забувайте перевіряти кріплення — у процесі використання елементи можуть розхитуватися. Щоб це не стало неприємним сюрпризом, намагайтеся час від часу підтягувати їх за допомогою викрутки.

 

Де краще придбати активні навушники на військовий шолом?

В асортименті ukrarmor ви знайдете активні навушники військові на шолом від таких відомих брендів, як 3M Peltor, Earmor, Howard Leight, Sordin та Walkers. Ми пропонуємо тільки перевірені моделі від провідних виробників, тому якість товарів — на найвищому рівні.

Відповідно до потреб консультанти запропонують різні типи шоломів та обладнання до них. Використовуючи наші поради, ви зможете правильно встановити навушники та комфортно використовувати їх під час виконання бойових завдань.

Агов, приєднуйтесь